весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 22 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/22/u_richci_sinyuha_vtopivsja_40richnii.htm
У річці Синюха втопився 40-річний чоловік. Кілька днів тому, 17 червня, у селі Торговиця, Новоархангельського району, на річці Синюха внаслідок необережного поводження на воді загинув 40-річний чоловік, його тіло місцевим населенням вилучено з водойми. Обставини загибелі чоловіка встановлюються. Про це повідомляє прес-служба ГУМНС України в Кіровоградській області.

За інформацією прес-служби, з 17 по 18 червня 2010 року надзвичайних ситуацій державного, регіонального, місцевого та об'єктового рівня не виникало.

Місце і коротка характеристика надзвичайних подій:

17.06.10 смт Петрове: через коротке замикання електропроводки виникла пожежа 30 кв м покрівлі житлового будинку пенсіонерки.

17.06.10 м. Олександрія: нехтування правилами пожежної безпеки невісткою господарки під час спалювання сміття спричинило пожежу 1,5 кв м покрівлі та перекриття господарчої споруди у домоволодінні.

17.06.10 м. Кіровоград, Кіровський район, просп. Університетський: необережне поводження з вогнем невстановленої особи стало причиною пожежі 1,5 кв м сміття у кладовій на першому поверсі житлової п'ятиповерхівки.

17.06.10 Маловисківський район, с. Злинка: виявлено артилерійський снаряд часів війни, знешкодження якого заплановано піротехніками головного управління на 18 червня.

17.06.10 Знам'янський район, с. Кучерівка, місцевий став: на поверхні водойми виявлено тіло чоловіка, обставини його загибелі та особа встановлюються. Місцевими рятувальниками загиблого вилучено з водойми.

17.06.10 м. Кіровоград, вул. Волкова: рятувальники допомогли молодій мамі з маленькою дитиною потрапити до квартири.