весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 22 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/22/gromadski_radi_kirovogradshini_.htm
Громадські ради Кіровоградщини – перспективи розвитку! Творче об'єднання «ТОРО» у партнерстві із управлінням з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Кіровоградської ОДА протягом 2009-2010 років реалізовувало ініціативу «Громадським радам Кіровоградщини – професійну підготовку».

Метою ініціативи було підвищити професійність громадських рад Кіровоградської області та їх спроможність брати активну участь у формуванні та реалізації державної політики на місцях. У рамках ініціативи проведено серію навчальних семінарів, організовано 2 практикуми, спрямованих на отримання учасниками Програми навичок використання механізмів участі громадськості в процесах прийняття рішень та проведення кампаній громадського контролю.

24 червня 2010 року з 10.30 до 12.00 в межах ініціативи відбудеться підсумковий круглий стіл на тему «Громадські ради Кіровоградщини – перспективи розвитку».

Вищезазначений круглий стіл є підсумковим у реалізації ініціативи та проводиться в розвиток державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства (Розпорядження КМУ від 21.11.2007 року №1035-р). Під час проведення круглого столу відбудеться нагородження учасників Програми професійної підготовки активістів громадських рад.

До участі у заході запрошені:
•представники громадських рад районів Кіровоградської області;
•представники громадської ради при Кіровоградській ОДА;
•представники управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Кіровоградській ОДА;
•представники відділів / секторів внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю районів Кіровоградської області.

Місце проведення: мала зала засідань
Кіровоградської обласної державної адміністрації

У разі виникнення додаткових запитань просимо контактувати із Вікторією Дігтяр за телефоном: 0522 27-27-54.

Творче об'єднання «ТОРО» є Контактною групою в Україні Transparency International – глобальної антикорупційної неурядової організації, що має понад 90 національних представництв та працює більше як у 100 країнах світу. Місія Творчого об'єднання «ТОРО» полягає у впровадженні в Україні демократичних процедур участі громадян у формуванні та реалізації державної політики. Дізнатися більше про діяльність організації можна на сайті www.toro.org.ua