весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 21 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/21/valerija_kalchenka_obrali_golovoyu.htm
Валерія Кальченка обрали головою обласної організації партії «Батьківщина». Минулої суботи у Кіровограді відбулась XV звітно-виборча конференція Кіровоградської обласної організації партії Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина». Головою в чергове обрали Валерія Кальченка. Після звітно-виборчої конференції три народних депутати фракції БЮТ Валерій Кальченко, Володимир Яворівський та Сергій Сас зустрілись з представниками місцевих ЗМІ.

«Восени буде 10 років, як я очолюю організацію, - розпочав Валерій Кальченко. – Нині ми маємо 35 тисяч однодумців. До нас приходять люди з новими якостями».

Потім Валерій Кальченко перейшов до ситуації в регіоні. Зокрема, він висловив своє ставлення до місцевої влади. Так, він зауважив, що нині розпочався тиск на депутатів усіх рівнів, на представників засобів масової інформації.

«У нас є інформація, що районним газетам заборонили критикувати владу. Редактори районних газет за гроші відмовляються друкувати наші матеріали», - розповів Валерій Кальченко.

Він також заявив: «Питання, з якими ми звертаємось до губернатора не вирішуються або замовчуються». До таких питань за словами Валерія Кальченка належать питання інвестицій, завершення процедури виготовлення земельних актів, які розпочала Юлія Тимошенко, а також пропозиції по бюджету. «Жодне з цих питань не було вирішене або задоволене, всі відхилені», сказав пан Кальченко.