весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 21 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/21/premyer_poobicjav_gospodarja_v_kozhen.htm
Прем'єр пообіцяв господаря в кожен дім! Необхідність підвищення пенсійного віку і тарифів на газ варто ще дослідити.

Про це заявив прем'єр Микола Азаров в ефірі телеканалу "1+1", коментуючи виконання урядом вимог МВФ, - пише "Економічна правда".

"Ми повинні чесно людям сказати, що так є дефіцит (пенсійного фонду), є проблема. І як вирішити цей дефіцит, цю проблему. Повинні незалежно від того, хоче чи не хоче, ми її повинні вирішувати", - заявив він.

Азаров повідомив, що в питанні пенсійного віку Україні необхідно "провести обговорення, знайти в суспільстві консенсус": "І потім приймати рішення. І звичайно ми підемо на це рішення".

У питанні тарифів на газ прем'єр також зазначив необхідність досліджень.

"Залежно від того, де в якій області тарифи істотно занижені, не відповідають рівню ціноутворення, тобто не покривають витрат. Змушують державу дотувати ці витрати", - уточнив він.

Крім цього Азаров повідомив, що "найважливішим етапом житлово-комунальної реформи буде створення об'єднань власників будинків".

"Тобто ми хочемо, щоб у кожній справі був господар. І ось тут держава допоможе цим об'єднанням. Обов'язково допоможе. Візьме частину витрат на себе. Ця субвенція буде доходити до конкретної людини, до конкретного об'єднання", - заявив він.