весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 21 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/21/kirovogradski_sportsmeniveterani.htm
Кіровоградські спортсмени-ветерани здобули нагороди на Чемпіонаті України! На початку червня у місті Біла Церква відбувся XV Чемпіонат України по велосипедному спорту серед ветеранів. Участь брали понад 100 спортсменів зі всіх областей України. Команда Кіговограда у складі: майстер спорту СРСР Тедоренко Валентин 1949 рік народження, майстер спорту СРСР Печененко Валерій 1958 рік народження, майстер спорту СРСР Ткаченко Володимир 1965 рік народження та майстер спорту СРСР Самойленко Олег 1970 рік народження вибороли 12 медалів з них 9 золотих та 3 бронзові.

Справжнім героєм Чемпіонату України став Валентин Тедоренко. Він став абсолютним переможцем, виборовши 6 золотих нагород. Самойленко Олег став Чемпіоном України У парній гонці ,разом з Валентином Тедоренко та виборов золоту нагороду у груповій гонці на 86 кілометрів. Не було рівних і Валерію Печененку у гонці на час на 20 кілометрів.

Всі гонщики були нагороджені Золотими медалями Чемпіона України, символічними майками Чемпіона України та цінними призами. Вітаємо спортсменів с видатним досягненням!