весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 2 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/2/u_kirovogradi_vidbulos_sportivne.htm
У Кіровограді відбулось спортивне свято "Я - громадянин України"! «Я – громадянин України!» - під такою промовистою назвою у Кіровоградській загальноосвітній школі №30 вперше проводилося спортивне свято за участю школярів цього навчального закладу, - повідомляє канал "Кіровоград".

Активне та змістовне дозвілля – ось що потрібно школярам після закінчення непростого навчального року, - вирішили у ЗОШ №30 та організували велике спортивне свято під назвою «Я- громадянин України». Ініціатором проведення заходу став підприємець Ігор Полонський, який і підготував спортивні призи всім учасникам змагань: волейбольні, баскетбольні, футбольні м*ячі, тенісні ракетки, комплекти для гри в дартс, шахи та шашки, і кубки та грамоти – переможцям.

Учні 3-4 класів грали у настільний хокей, 5-6х стали учасниками легкоатлетичних змагань «Веселі старти», старшокласники визначали кращих у настільному тенісі та футболі. А найбільше емоцій викликали популярні сьогодні «Козацькі розваги».

Взагалі ж кожен учасник спортивного свята отримав чудову можливість активно відпочити після закінчення навчального року.

Також, як зазначив директор школи Юрій Конопат, ці змагання допоможуть визначити, хто із школярів активно займався спортом, а хто бив байдики на уроках фізкультури.

Так, перехідний кубок за перемогу у змаганнях з футболу отримали учні 8 класу, у «Козацьких розвагах» кращими були шестикласники, а учні 7 класу перемогли у «Веселих стартах». А спортивне свято «Я – громадянин України» його організатори вирішили зробити традиційним.