весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 2 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/2/sogodni_u_kirovogradi_vidbuvsja.htm
Сьогодні у Кіровограді відбувся пленум обласної організації ветеранів України. Крім самих членів цієї організації серед запрошених було багато представників облдержадміністрації та обласної ради. Адже головну увагу на засіданні приділили питанню співпраці ветеранських організацій та влади на різних її рівнях, - повідомляє сайт КОДТРК.

Сьогодні під своїм крилом обласна організація ветеранів України зібрала близько 240-ка тисяч чоловік. Це ветерани Великої Вітчизняної війни, учасники бойових дій, люди похилого віку. Присутні згадали тих, кого вже немає поряд і подякували тим, хто не зважаючи на свій поважний вік, продовжує активне громадсько-суспільне життя.

Дві високі відзнаки отримали члени обласної організації ветеранів: Указом Президента України орденом Богдана Хмельницького третього ступеня нагородили Івана Федоровича Ратушного та нагрудним знаком «Почесний ветеран України» Світлану Петрівну Наконечну. У своєму виступі голова ради обласної організації ветеранів України Василь Єфименко зауважив: ветерани прагнуть до співпраці з різними гілками влади.

Підсумовуючи результати роботи організації, Василь Єфименко наголосив: чимало проблем ветеранів у минулому році вдалося вирішити саме завдяки взаємодії з обласною владою. Проте на сьогодні актуальними й досі залишаються питання медичного обслуговування людей похилого віку в багатьох лікувальних закладах області. Не скрізь на належному рівні організовано і харчування ветеранів. Заступник голови облдержадміністрації Людмила Давиденко зазначила: увага обласної влади до ветеранів не обмежується лише заходами до 65 річниці Перемоги. Уже сьогодні намічені плани, як задовольнити запити людей похилого віку. Серед них забезпечення ветеранів автомобілями, стаціонарним телефонним зв'язком, покращити рівень обслуговування в здравницях Кіровоградщини, як це організовано в обласному госпіталі для ветеранів. А ще подбати про те, щоб ветерани дійсно могли користуватися своїм правом на пільговий проїзд в пасажирському транспорті.