весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 2 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/2/sogodni__ogoloshennja_rezultativ.htm
Сьогодні - оголошення результатів конкурсу «Сім'я очима дітей»! У середу, 2 червня 2010 року о 12.00 Дитяча екологічна громадська організація «Флора» оголосить результати творчого конкурсу «Сім'я очима дітей» (у приміщенні Кіровоградського прес-клубу: вул. Островського, 2, корпус 2, офіс 8)

Як це не страшно звучить, але , в двадцять першому столітті, соціальне сирітство - залишається чи не найгострішою проблемою українського суспільства. Діти при живих батьках залишаються без любові, уваги та піклування.

Але навіть серед цих дітей, є ще більш вразлива категорія – діти, чиї батьки виїхали на заробітки. Вони, залишені батьками під наглядом родичів чи навіть знайомих та сусідів, практично залишаються сам на сам з власними проблемами. Суспільство, по відношенню до цих дітей, як правило займає позицію страуса: якщо я проблеми не бачу, той її не існує.

Дитяча екологічна громадська організація «Флора» звернути увагу соціальних служб, державних службовців, освітян на проблеми цих дітей. Для цього було створено в чотирьох пілотних районах області: Кіровоградському, Компаніївському, Знамянському, Новомиргородському, створено «Службу захисту дітей».

В районах працює мобільний консультпункт, в якому працює психолог, юрист та соціальний працівник, організовано роботу «гарячої» телефонної лінії та проводилися семінари для регіональних координаторів та дітей цільової групи. Діти мають можливість не тільки отримати безоплатну фахову консультативну допомогу, але й залучаються до активної суспільно – корисної роботи. Так вони приймали участь у зеленому десанті, проводили акції по висадці дерев, прибиранню скверів та парків рідних містечок.

Ми вважаємо, що всі діти, не зважаючи ні на що, талановиті та обдаровані. Тому в квітні було оголошено конкурс дитячої творчості «Сім'я очима дітей». Протягом 2 місяців на адресу організації надходили дитячі роботи. Було отримано практично 100 робіт - різних за жанром та технікою виконання.

У середу, 2 червня 2010 року о 12.00 Дитяча екологічна громадська організація «Флора» на прес – конференції, що відбудеться в приміщенні прес – клубу реформ, за адресою: м. Кіровоград, вул.. Островського, 2, кор.2, офіс 8, оголосить результати конкурсу та нагородить переможців цінними призами. Контактна особа: Шестакова Людмила Володимирівна, тел.. (0522) 27-04-63

Проведення даних заходів стало можливим за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії, ПРООН та Благодійного фонду «Творчий центр «Каунтерпарт»