весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 2 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/2/sergii_larin_den_zahistu_ditei.htm
Сергій Ларін: День захисту дітей має бути не лише першого червня, а кожного дня! Вчора в Кіровоградській обласній філармонії, з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, відбулося справжнє свято для дітлахів з усіх куточків області – дитячі конкурси, майстер-класи, презентації та на завершення, святковий концерт за участі вихованців обласного ліцею мистецтв "Пролісок", - повідомляє kr-admin.gov.ua.

Голова обласної державної адміністрації Сергій Ларін не залишився осторонь від святкування: допоміг найменшим учасникам конкурсу малюнків на асфальті, ознайомився з роботами, представленими на виставці декоративно-ужиткового мистецтва, нагородив юних майстрів відзнаками облдержадміністрації.

На початку святкового концерту Сергій Ларін привітав присутніх у залі школярів із закінченням навчального року, побажав їм успіхів у подальшому навчанні. Звертаючись до батьків, вихователів, вчителів, голова облдержадміністрації зазначив, що турбота про зовсім маленьких, про школярів, про юне покоління – це щоденний обов'язок дорослих. Доля кожної дитини – це доля держави.

Сергій Ларін висловив щиру подяку усім дорослим: мамам і татам, бабусям і дідусям, особливо тим, хто виховує дітей у прийомних родинах, у дитячих будинках: "Спасибі вам за добре серце, увагу і турботу про кожну дитину. Нехай усі діти Кіровоградщини ростуть здоровими, щасливими, успішними!".