весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 2 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/2/kradizhki_z_avtotransportu_dlja_33richnogo.htm
Крадіжки з автотранспорту для 33-річного кіровоградця стали альтернативою ігровим автоматами. Працівниками Кіровського райвідділу міліції за підозрою у скоєнні низки крадіжок із транспортних засобів затримано місцевого жителя, 1977 року народження, - повідомляє ВЗГ УМВС України в Кіровоградській області.

Після повернення з місць позбавлення волі, де чоловік відбував покарання за угон автомобіля, та лікарні для душевно хворих, він так і не зміг по-іншому влаштувати своє життя. Заробляти ж вирішив старим перевіреним способом, тільки цього разу намагався діяти більш обережніше.

Крадіжки з автотранспорту перетворилися для нього в справжнє захоплення, яке не дозволяло спокійно оминати чужі автівки. А кожен наступний рейд розпалював ще більший азарт, ніж давня пристрасть до ігрових автоматів.

Вночі він вишукував автомобілі, які чимало власників залишають просто неба біля під'їздів будинків. Підбираючи ключ або зламуючи замок, щоб не залишати помітних слідів пошкодження, молодик проникав до салону, а потім відкривав багажник та забирав усе, що потрапляло під руку: колонки та дисплеї від аудіо- та відеотехніки, магнітоли, набори ключів, домкрати, акумулятори, насоси, дрелі та інше майно. З одного із транспортних засобів чоловік викрав необачно залишену власником мисливську рушницю.

Крадене зловмисник продавав, а виручені кошти витрачав на власні потреби, у тому числі і наркотичні засоби. Загалом кіровоградець встиг скоїти кілька десятків крадіжок, збитки від яких обраховуються тисячами гривень.

У ході проведення оперативно-розшукових заходів підозрюваного було затримано на «гарячому» на місці скоєння чергової крадіжки. За даним фактом порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка), санкції якої передбачають покарання у вигляді позбавлення волі терміном до п'яти років. Проводиться слідство.