весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 18 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/18/pered_kirovogradskim_peduniversitetom.htm
Перед Кіровоградським педуніверситетом буде вирублено понад 30 дерев. Через реконструкцію площі перед Кіровоградським державним педагогічним університетом імені Володимира Винниченка довелося розпрощатися з багатолітніми зеленими насадженнями, - повідомляє Р.К.С. з посиланням на канал "Кіровоград".

Пам'ятник Володимиру Винниченку, фонтан, новенька тротуарна плитка та модні клумби - такого вигляду, згідно плану реконструкції, набуде площа біля педагогічного університету. На заваді будівельних робіт стояли лише 34 дерева, висаджені на подвір'ї навчального закладу.

Тому на засіданні виконкому було ухвалено рішення їх спиляти. Погодилося розпрощатися зі старими насадженнями і керівництво педуніверситету. Тому за деревами та прохолодою, що давали їх крони, шкодуватимуть лише студенти.

Пам'ятник встановлюватиметься за кошти меценатів, усе інше оплатить міський бюджет. На ці роботи вже виділено 250 тисяч гривень. Офіційно реконструйовану площу відкриють до 1 вересня. За словами Володимира Пузакова, на урочистості заплановано запросити навіть Президента та прем'єр-міністра.