весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 18 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/18/naibilsh_nebezpechni_u_pozhezhnomu.htm
Найбільш небезпечні у пожежному відношенні ділянки лісу, де полюбляють відпочивати громадяни, перевіряють. У жарку пору року у рази збільшується ризик виникнення пожеж на відкритих територіях. Через людську необережність, чи скоріш злочинну недбалість частішають випадки займань сухої трави, сміття та лісових насаджень. Тож роботи додається як пожежникам-рятувальникам, так і інспекторам держпожнагляду, головною турботою яких залишається запобігання пожежам, - повідомляє прес-служба ГУМНС у Кіровоградській області.

З цією метою у місцях масового відпочинку головним управлінням МНС в області спільно з працівниками лісових господарств розміщується наочність застерігаючого характеру, проводяться навчання по ліквідації лісових пожеж та здійснюються планові рейдові перевірки у вихідні та святкові дні по охороні лісових насаджень від пожеж.

З 15 травня в області проведено 251 перевірку ділянок лісу, найбільш небезпечних у пожежному відношенні, де полюбляють відпочивати громадяни.

Чергова така перевірка відбулася останніми вихідними у Олександрійському, Онуфріївському та Кирилівському лісництвах. На момент перевірки порушень вимог правил пожежної безпеки в обстежених кварталах не виявлено, щоправда відпочиваючих там також не було. У таку спеку громадяни надають перевагу відпочинку біля водойм.