весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 18 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/18/kirovogradska_laznja_prodovzhit.htm
Кіровоградська лазня продовжить надавати послуги пілговикам. Виконавчий комітет Кіровоградської міської ради затвердив Порядок відшкодування фактично понесених збитків за надані пільги на послугу лазні за рахунок загального фонду міського бюджету, - пише kr-rada.gov.ua.

Як повідомив під час засідання виконкому заступник директора департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту та зв'язку Володимир Калинчук, таке рішення прийняте на виконання програми соціального захисту та соціальної підтримки окремих категорій населення міста Кіровограда на 2010 рік.
Відповідно до прийнятого рішення, розмір відшкодування збитків за надану пільгу на послугу лазні складає 14 гривень на одне відвідування тривалістю 1,5 години, за умови відвідування лазні однією людиною не більше одного разу на тиждень.

Виконком доручив профільному департаменту здійснити відшкодування фактично понесених збитків на послугу лазні починаючи з 1 січня 2010 року, в межах кошторисних призначень на зазначені цілі в сумі 150 тисяч гривень та погасити заборгованість за надані пільги окремим категоріям громадян, яка склалася на 1 січня 2010 року у сумі 24,7 тисячі гривень.