весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 18 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/18/ditjachomu_maidanchiku_u_kirovogradi.htm
Дитячому майданчику у Кіровограді подарували "друге життя". Друге життя старого заліза. Ініціативна група молодих кіровоградських батьків вирішила не чекати з моря погоди. І перетворили аварійний дитячий майданчик у своєму дворі на справжню казку для малюків. Допомогли їм у цьому і свідомі спонсори, - повідомляє канал "Кіровоград".

Лариса Дяченко живе у будинку на вулиці Попова більше двадцяти років. Розповідає, що дитячий майданчик у їх дворі з часом перетворився на жалюгідне звалище старого заліза. До того ж і небезпечне для ігор дітей. Після народження малюка проблему відсутності ігрового майданчика відчула гостро.

Разом з іншими свідомими батьками вона вирішила: справу потрібно брати у свої руки. Цю ініціативу підтримав і депутат Кіровоградської міського ради Віталій Бєлов. Допоміг коштами, фарбою та піском.

Усі роботи виконали їх чоловіки. Кажуть, сил сюди було вкладено багато, тому й результат видно.

Підтримувати ініціативу активістів будинку, запевняє депутат міської ради Віталій Бєлов, вдячна справа. До цього він разом з депутатом обласної ради Миколою Онулом організував завіз піску на дитячі майданчики мікрорайону Попова. Співпрацю з мешканцями планує продовжувати й надалі.

Малюки ж від нового ігрового майданчика просто у захваті. Обіцяють до нього ставитися дбайливо.