весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 18 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/18/42_pidpriyemstva_berut_uchast_v.htm
42 підприємства беруть участь в конкурсі "Кращі товари Кіровоградщини"! Заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Віктор Серпокрилов провів підсумкове засідання обласної конкурсної комісії з питання визначення переможців конкурсу якості продукції "Кращі товари Кіровоградщини" у 2010 році, - повідомляє kr-admin.gov.ua.

Конкурс якості продукції "Кращі товари Кіровоградщини" проводиться уже сьомий рік поспіль. Цього року 42 підприємства подали Кіровоградському Державному центру стандартизації, метрології та сертифікації заявки на участь у конкурсі. Після експертної оцінки до участі у конкурсі допустили 26 підприємств, які пропонували 36 видів товарів, послуг та робіт. На засіданні конкурсної комісії були визначені продукти-переможці у групі "Продовольчі товари для населення": м'ясо яловичини сирокопчене "Баструма фірмова" ТОВ "Соколівський м'ясокомбінат" Українські ковбаси, горіх м'ясний ФОП Дудіна Галина Станіславівна, ковбаса Гьоттингська напівкопчена першого ґатунку ТОВ "Виробничо-комерційна фірма "Оксамит", соняшникова олія ТМ "Королівський смак" ПП "Віктор і К", фітосироп з плодів чорниці, аронії та шипшини ПП "Союз Афган", фітокрем ""Цілюща ехінацея пурпурова". У групі "Промислові товари для населення" – лак порозаповнюючий для деревини Wood line ТОВ Хімрезерв. Були також визначені переможці і лауреати у групі "Роботи та послуги, які виконуються або надаються у побутовій та виробничій сферах" (пуско-налагоджувальні роботи ТОВ "Газінтерм") та групі "Товари виробничо-технічного призначення". Переможці обласного конкурсу матимуть змогу представити свою продукцію на Національному конкурсі "100 кращих товарів України".

Нагородження переможців та лауреатів обласного конкурсу відбудеться у рамках відзначення Дня підприємця, який відзначатиметься у першу неділю вересня.