весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 18 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/18/25_reklamnih_zasobiv_kirovograda.htm
25 рекламних засобів Кіровограда потрапили до "чорного списку" і будуть демонтовані. Виконком Кіровоградської міської ради ухвалив рішення про демонтаж самовільно розміщених рекламних засобів, - повідомляє kr-rada.gov.ua.

Юридичною підставою для цього стало порушення підприємцями, організаціями та установами ст. 140, 146 Конституції України, ст. 59 Закону Україїни «Про місцеве самоврядування», розділу 13 правил розміщення зовнішньої реклами.

Як повідомив на засіданні виконкому начальник управління містобудування та архітектури міської ради Григорій Литвин, попередньо його підлеглі та працівники спецінспекції міської ради провели перевірки, за результатами яких недобросовісним суб'єктам господарювання, які не удосужилися оформити дозволи на бігборди, виносні стенди, розтяжки й таке інше, або утримували їх в неналежному стані, винесено приписи про усунення порушень та складено акти огляду технічного стану рекламних засобів. Рекламні засоби тих суб'єктів господарювання, які виконати висунуті вимоги відмовилися, демонтують.

Таку вимогу неодноразово висував на нарадах міський голова Володимир Пузаков. На його переконання, усі субєкти господарювання мають дотримуватися законодавства і встановлювати свої рекламні засоби відповідно до чинного порядку, попередньо отримавши необхідні дозволи виконкому міської ради, пройти всі узгодження з відповідними службами. Крім того, вони мають утримувати ці рекламні засоби в належному стані.

Усього до «чорного списку» потрапило 25 рекламних засобів.