весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/17/v_kirovogradi_nalichuyetsja_bilshe.htm
В Кіровограді налічується більше двох тисяч бездомних собак і котів. Таку цифру називають представники громадської організації захисту тварин «Бім». У пошуках нових люблячих господарів бездоглядним чотирилапим вони застосовують різні методи. Навіть творчі. У Кіровограді захисники тварин організували конкурс дитячого малюнку «Знайди собі друга», - повідомляє канал "Кіровоград". Цей конкурс для тих, хто хоче мати такого друга, або, хто його вже має.

Жодних творчих обмежень перед учасниками організатори не ставили. Тож дитячій фантазії було де розгулятися. Крім песиків і котів, кіровоградські діти готові дружити з їжачками, білками, віслюками, рибками і не тільки.

Вікторія хоче мати вдома рибок, кота і папугу. Саме птаха із своїх мрій і зобразила на малюнку. Попри свій юний вік учасники цього конкурсу добре знають, чому домашні тварини так часто стають бездомними. Організатори виставки зазначають: такі акції уже мають позитивні результати – до нових господарів вдалося прилаштувати декількох тварин. Переможця на кращий малюнок визначали глядачі виставки. Кожен мав право віддати свій голос за одну роботу.

А поки підраховували голоси, діти переглядали кумедне відео за участі тварин. Після підрахунку, за одностайним рішенням присутніх першість у конкурсі здобув Стас Бакаєв з уже відомим нам малюнком про оленів. Переглянути роботи усіх учасників можна у бібліотеці Аркадія Гайдара. Діятиме виставка аж до кінця вересня