весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/17/mediki_vidznachili_svoye_profesiine.htm
Медики відзначили своє професійне свято. Медики без халатів та звичного приладдя. Найкращі лікарі Кіровоградської області, на пару годин забули про те, що їм треба ставити діагнози та виписувати рецепти. Їх, за чотири дні до професійного свята запросили на урочистості до обласної філармонії, - пише сайт КОДТРК.

До початку дійства – кілька хвилин. Організатори проводять останній інструктаж та швиденько розсаджують по місцях тих, хто любить приходити в останній момент. Медики сьогодні не при «виконанні», для них - це один з небагатьох днів, коли людей вони споглядають не як своїх пацієнтів. Аби ж остаточно настроїти їх на святковий лад – починають із танців.

Номер – асорті, який увібрав у себе танці чи не всіх народів світу завершується появою ведучої. Вже за пару секунд вона запрошує на сцену керівників області.

Перші особи, на зайву офіційність не налаштовані. Сергій Ларін і Микола Сухомлин, замість статистики, розповідають медичним працівникам про те, що галузь охорони здоров»я для них близька, як ніяка інша. У обох в родині є медики.

Після ліричного відступу – нагородження. Почесні грамоти і Подяки облдержадміністрації та обласної ради отримала чимала група кращих серед кращих. Поздоровлення вищого та нижчого владних ешелонів, відокремлювали діти. Найменшенькі вихованці обласного Будинку дитини для людей у білих халатах підготували свої привітання.

Нарешті діставшись до мікрофона, начальник управління охорони здоров»я Лариса Андреєва, висловила своїм підопічним слова вдячності і теж взялась вручати нагороди. Вправно роздавши Почесні грамоти, очільниця управління згадала і про ветеранів.

У якості ж подарунків для тих, хто більшу частину життя віддав медицині – конверти та гвоздички від дівчат, перевдягнених у форму медсестричок.