весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/17/dodatkovih_tochok_vinosnoyi_torgivli.htm
Додаткових точок виносної торгівлі у Кіровограді не встановлюватимуть. Виконком Кіровоградської міської ради відмовив ряду підприємців у встановленні додаткових точок виносної торгівлі у різних місцях Кіровограда, - повідомляє kr-rada.gov.ua.

Представники влади поставилися до розгляду цього питання дуже принципово. За словами кіровоградського міського голови Володимира Пузакова, у Кіровограді достатньо вільних місць на ринках, діюча мережа стаціонарних магазинів також задовольняє потреби кіровоградців у споживчих товарах, тож немає необхідності встановлювати додаткові лотки чи палатки, які псують вигляд міста, шкодять його санітарному стану й таке інше.

Також члени виконкому відмовили в наданні дозволів на розміщення рекламних засобів тим підприємцям, які звернулися за ними до влади пост-фактум, уже встановивши ці засоби. Виконком був одностайні в своїй думці: якщо суб'єкт господарювання не поважає закон, не поважає територіальну громаду міста, він має спочатку сплатити штраф за незаконне розміщення рекламних засобів, пройти всю необхідну процедуру заново, і лише потім отримати такий дозвіл, інакше це буде несправедливо відносно законослухняних громадян, які спочатку звернулися за дозволами, і лише після їх отримання, встановили бігборди чи сіті-лайти.