весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 16 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/16/kompaniyivka_drugii_rik_pospil_priimala.htm
Компаніївка другий рік поспіль приймала Всеукраїнські змагання з мотоспорту. Сенсацією завершилися Всеукраїнські змагання з мотоспорту, які другий рік поспіль приймала Компаніївка. У найпрестижнішому класі «Майстер», випередивши багатьох мотогонщиків з ім'ям, першим фінішував 14-річний В'ячеслав Доскач з Одеси, - повідомляє канал "Кіровоград".

Мотоспортом В'ячеслав Доскач розпочав займатися ще з 6 років. Любов до швидкості та ризику у хлопця в генах, адже його батько Анатолій – переможець та призер чемпіонатів України з мотоспорту , тож з мотоциклом юний гонщик вже 8 років «на ти».

Цю перемогу у суперництві з дорослими майстрами В'ячеслав не забуде ніколи. Друге місце у класі «Майстер» посів кіровоградець Олександр Дулін. Наш земляк високо оцінив і рівень змагань, і рівень підготовки складної, але цікавої траси у Компаніївці.

Взагалі мотоспорт у Компаніївці завжди користувався великою популярністю. Тож коли у минулому році прихильники драйву та екстриму із спортивно-технічного клубу «Чемпіон» вирішили відродити змагання з цього виду спорту, їх підтримали і громада селища, і районна влада. Спільними зусиллями було створено трасу, яку вже сьогодні називають однією з кращих в області.
Учасниками змагань стали 30 гонщиків з Києва, Дніпропетровська, Одеси, Миколаєва, Черкас, інших міст України. Нашу область представляли спортсмени з Кіровограда, Олександрії, Бобринця та Компаніївки.

Саме Сергій Сафонов з Бобринця став переможцем турніру у класі «Хоббі».

У класі «Чезет» першим фінішував Віктор Вовк зі Сміли, а серед юних спортсменів у класі мотоциклів з об'ємом двигуна до 65 кубічних сантиметрів не було рівних Владиславу Губенку з Дніпропетровська.

Всі переможці та призери змагань отримали почесні грамоти і грошові винагороди від керівництва райдержадміністрації та оплески від глядачів, які просто шалено підтримували учасників.

Тож і в наступному році В'ячеслав Доскач та інші учасники змагань приїдуть до Компаніївки, щоб подарувати її жителям свято мотоспорту.