весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 16 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/16/istorija_kirovograda_iz_vikna_troleibusa.htm
Історія Кіровограда із вікна тролейбуса. Вчора в Кіровограді провели першу екскурсію на екологічно чистому транспорті. Маршрут розрахований на годину, першими випробовували на собі школярі молодших класів, - повідомляє канал "Кіровоград".

Стартова позиція на зупинці біля готелю «Турист». Найновіший «рогатий» тролейбусного парку в очікуванні спраглих до знань.

У якості «випробовувачів» нового спільного проекту влади, турфірм та тролейбусників – діти. Замість кондуктора – екскурсовод радянського гарту.

Пізнавати історію рідного міста почали із заснування фортеці Святої Єлисавети. Із наочності – фотографії, - решта на словах. Далі - динамічніше. Намагаючись встигнути за темпом руху тролейбуса, екскурсовод Тетяна Зайцева переповідає дітям цікаві факти, звертає увагу на пам'ятники і непересічні будівлі обласного центру. Не забуває і про «помешкання» міської влади.

На центральній площі обласного центру – зупинка. Тут школярів перевіряють на знання елементарного, ставлячи нескладне питання.

Найцікавіше ще попереду, а ентузіазм вже позаду.

Для дітей годинна поїздка без кондиціонера у тридцятиградусну спеку із задоволення перетворюється на випробування. Та організаторам не до недоліків, - вони вже підраховують омріяні прибутки.

Ще не провівши роботу над «помилками» першої спроби, натхненники нової ідеї вже будують плани. У задумках: екскурсії на екологічно – чистому транспорті зробити регулярними додавши спеціальні маршрути для молодят та гостей Кіровограда.