весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 16 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/16/berezhit_svoye_zdorovja__unikaite.htm
Бережіть своє здоров'я - уникайте прямого сонячного проміння! Цими вихідними в Києві була зафіксована рекордна за останні 64 роки температура - плюс 34. Для Кіровограда це не межа. У нас градуси за Цельсієм піднімалися і до 36 . Небувало високі температури можуть мати наслідки для здоров'я кожного, якщо нехтувати елементарними порадами медиків. Але особливо поберегтися лікарі рекомендують гіпертонікам, - повідомляє канал "Кіровоград".

Другий тиждень на території України утримується неймовірна спека. Рятуються від шкідливого ультрафіолету хто як може.

Сорокашестирічний Іван Бондар не зважав на пекуче сонце, навіть, маючи проблеми із тиском. І хоч симптоми дошкуляли чоловіку не один день, намагався їх не помічати. Треба було годувати сім'ю. Коли стало геть зле – викликав швидку. І вже в обласному кардіологічному диспансері діагностували інфаркт.

Однією із причин, яка і спровокувала різке погіршення стану здоров'я, а відтак і інфаркт – це перебування на відкритому сонці у пік його активності. Тому серед головних застережень кардіологів – уникати прямих сонячних променів і виходити на вулицю по можливості у ранковий та вечірній час.

Не зловживати сонцем радять лікарі і людям, які не мають серцево-судинних проблем. Особливо варто берегти дітей.

Ще одна небезпека, яка чатує на цілком здорових людей і гіпертоніків у тому числі – це кондиціонери. Перепад температури від вуличної 36 градусів за Цельсієм до 18-20 у приміщенні - не менш шкідливий, ніж пекуче сонце. Наслідком різких і частин змін градусів можуть бути важкі пневмонії. Отож намагайтеся уникати крайнощів в температурному режимі, за що організм вам тільки подякує.