весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 15 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/15/vrjatui_ditinu_zrobi_svit_krashim.htm
Врятуй дитину- зроби світ кращим! Кіровоградський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді презентує благодійний соціальний проект «Врятуй дитину - зроби світ кращим!» Мета проекту полягає в організації збору коштів для лікування та реабілітації тяжкохворих дітей -маленьких мешканців нашого міста. Про це на сьогоднішній прес-конференції в міській раді повідомив Олег Краснокутський, директор Кіровоградського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.

«Не секрет, що сьогодні багато дітей потребують кваліфікованого лікарського втручання, яке, у більшості випадків, можна здійснити лише за кордоном. На таке лікування потрібні значні кошти. Саме тому ми вважаємо, що міська громада не може лишатися осторонь цієї проблеми, - розповів Олег Краснокутський. – Участь у проекті здійснюється на добровільних засадах. Висловлюємо сподівання на те, що серед мешканців нашого міста вистачить добрих, чутливих людей, здатних зрозуміти батьківський розпач та допомогти їм».

Основним інформаційним ресурсом проекту є веб-сайт ditya.pp.ua, де розміщено інформацію про дітей та банківські реквізити для перерахунку коштів на їх лікування.

Фактично, даний ресурс є узагальненою базою даних, де кожна, небайдужа до чужого горя, людина може знайти необхідну інформацію. На головній сторінці сайту розміщені посилання на персональні сторінки дітей та коротка розповідь про кожного малюка, який страждає від тяжкої хвороби і потребує допомоги.

Більш докладну інформацію можна отримати відвідавши розділ F.A.Q. на сайті проекту, де подані найпоширеніші запитання та відповіді на них.