весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 15 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/15/specialni_reguljarni_reisi_do_sadovogorodnih.htm
Спеціальні регулярні рейси до садово-городніх товариств поблизу Кіровограда. Від сьогодні здійснюватимуться спеціальні регулярні рейси до садово-городніх товариств, що розташовані поблизу Кіровограда. Відповідне рішення, яким затверджено маршрути перевезень, виконком Кіровоградської міської ради затвердив вчора. На 2010 рік заплановано 25 маршрутів, початкові точки яких розповсюджені по різних частинах міста.

Отже, велика кількість маршрутів
запланована від зупинки «Август».


По суботах та неділях звідси їхатимуть автобуси до СГТ «Радист (с. Крупське), СГТ «Супутник» (с. Крупське), СГТ «Новопавлівські сади». По середах та суботах можна буде дістатися до СГТ «Ятрань», СГТ «Медик», СГТ «ДБК», СГТ «Геолог». З площі Богдана Хмельницького по тих же днях від'їжджатимуть автобуси до СГТ «Вишневий сад» (с. Клинці) та СГТ «Горняк» (с. Густий Гай), а по суботах та неділях – до СГТ «Будівельник», СГТ «Колос» (с. Густий гай), СГТ «Гаївське», СГТ «Радуга» (с. Покровка). По середах та неділях від площі Богдана Хмельницького можна буде дістатися до СГТ «Геолог», СГТ «Гідросила», а по четвергах та неділях – до СГТ «Мальва» та «Меліоратор» (с. Бережинка).

Від старого автовокзалу (зупинка АС-2)
по середах та суботах автобуси йтимуть до:


СГТ «Глобус» (с. Олексіївка), СГТ «Зеніт» (с. Обознівка) та СГТ «Еліта» (с. Аджамка). Останній маршрут має ще одну зупинку в місті – на площі Б.Хмельницького. А щовівторка і щоп'ятниці від старого автовокзалу із заходом на цю площу їхатиме транспорт до СГТ «Ветеран». У вихідні (суботи та неділі) від АС-2 по маршруту № 125 прямуватиме автобус до СГТ «Дружба».

Від аеропорту плануються лише 2 маршрути – до СГТ «Труд» (с. Кандаурове), по вихідних і до СГТ «Комунальник», СГТ «Аграрник» щосереди і щонеділі.

Від зупинки «Швейна фабрика «Зорянка» також 2 маршрути і також щосереди і щонеділі - до СГТ «Дубок», та СГТ «Іскра» (с. Веселівка). А з селища Гірниче по вихідних будуть їхати до СГТ «Гідросила» та СГТ «Геолог».

Всі маршрути будуть обслуговувати автобуси марок ЛАЗ, ПАЗ та газелі.
Перевезення до дачно-городніх ділянок триватимуть до 10 жовтня.
До речі, Кіровоград – єдине місто в Україні, яке не лише організовує приміські перевезення до садових товариств, але й виділяє бюджетні кошти для перевезення громадян пільгових категорій, пише весь Кіровоград