весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 15 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/15/protjagom_5_misjaciv_do_zvedenogo.htm
Протягом 5 місяців до зведеного бюджету завдяки податківцям Кіровоградщини надійшло більше 590 млн. грн. Голова ДПА у Кіровоградській області Ігор Гербіченко переконаний, що результати роботи кіровоградських податківців є найкращими ліками для економіки як, зокрема, рідної області, так і загалом всієї України, - повідомляє відділ масово-роз'яснювальної роботи та звернень громадян ДПА у Кіровоградській області.

Завдяки їх зусиллям, протягом п'яти місяців нинішнього року в рамках операції «Бюджет» до державного бюджету надійшло 217,9 млн. грн., що складає 108,6 відсотка до надходжень відповідного періоду минулого року. Збільшення становить 17,2 млн. гривень.

Проте кіровоградські податківці не обходять своєю увагою й місцеві бюджети, їх наповнення – один із головних пріоритетів в роботі. З початку року до місцевих скарбниць області адміністровано 372,2 млн. грн., що складає 106,1 відсотка до завдання. Проведений аналіз довів – основними джерелами наповнення місцевих бюджетів є податок з доходів фізичних осіб, приріст надходжень якого за п'ять місяців складає 30,9 млн. грн. та плата за землю (13,1 млн. грн.).