весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 15 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/15/padinnja_virobnictva_na_kirovogradshini.htm
Падіння виробництва на Кіровоградщині припинилося. Зростання промислового виробництва в області у січні – травні 2010 року становить 117,5% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, про це під час перс-конференції розповів начальник головного управління промисловості та інфраструктури Кіровоградської облдержадміністрації Юрій Вольський, - повідомляє kr-admin.gov.ua.

Юрій Вольський повідомив, що минулого року промислові підприємства Кіровоградщини опинилися у скрутних умовах, тому за підсумками 2009 року обсяги промислового виробництва в області скоротилися на 20%. В першій половині нинішнього року падіння виробництва припинилося.

За оперативними даними, у січні – травні 2010 року промислове зростання на Кіровоградщині становило вже більше 117%. Найбільш активними є підприємства видобувної галузі, транспортної, а також сільськогосподарські підприємства. Нарощує свої потужності і будівельна галузь регіону. Юрій Вольський акцентував, що позитивні зрушення стали можливими завдяки вимогливості голови обласної державної адміністрації Сергія Ларіна, який одразу почав організовувати системну співпрацю облдержадміністрації з місцевими підприємствами та центральними органами виконавчої влади, вимагати активної роботи над залученням інвестицій.

Жвавий інтерес представників мас-медіа викликали останні події навколо приєднання ДП «Дирекція підприємства, яке створюється на базі Новокостянтинівського родовища уранових руд» до Східного гірничо-збагачувального комбінату. Юрій Вольський повідомив, що важко оцінювати прибутки, які втрачатиме область у випадку приєднання ДП до СхідГЗК, оскільки підприємство тільки будується, але додав, що голова обласної державної адміністрації Сергій Ларін жорстко відстоює інтереси Кіровоградщини у цьому питанні – усі основні податки мають залишатися на території Кіровоградської області. Новоконстянтинівську шахту, як юридичну особу, не слід ліквідовувати.