весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 15 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/15/kirovogradski_pravoohoronci_stali.htm
Кіровоградські правоохоронці стали донорами для дітей! 59 працівників міліції Кіровоградського гарнізону УМВС в області взяли участь в акції «Подаруй дитині надію на життя», присвяченій Всесвітньому дню донора, - повідомляє ВЗГ УМВС України в Кіровоградській області.

Правоохоронці щороку поповнюють банк крові обласної станції переливання крові. Цього року одними із перших кров здали начальник УМВС в області Віктор Пащенко, його заступник Олександр Шепелєв та начальник відділу охорони здоров'я Олександр Нестройний.

Кров для донорства беруть лише у людей із гарним здоров'ям. Тому перед процедурою потенційним донорам медпрацівниками було зроблено аналіз крові та кожному визначено кількість крові, що можна здати. Процедура, як стверджують лікарі, безпечна.

Уся кров, що здали працівники міліції, буде надана маленьким пацієнтам обласної дитячої лікарні. За необхідністю нею зможуть скористатися і працівники органів внутрішніх справ та їх рідні. Допомагати людям – щоденна робота правоохоронців, відтак вони не могли стати осторонь і такої благородної справи як порятунок життя і долучилися до відродження традицій донорства.