весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 15 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/15/dilnichni_kirovogradshini_vzhe_vidvidali.htm
Дільничні Кіровоградщини вже відвідали 4,5 тисячі помешкань громадян. З 12 квітня по 30 червня цього року на Кіровоградщині тривають заходи, пов'язані із відвідуванням помешкань громадян працівниками міліції.

Озброївшись візитними картками та пам'ятками для населення на правову тематику, зокрема із застереженнями «Як не стати об'єктом злочинних зазіхань», дільничні інспектори міліції 12 квітня розпочали подвірний та поквартирний обхід.

Дільничний Ленінського райвідділу міліції УМВС України в Кіровоградській області Олександр Яриш на території обслуговування, Калінський мікрорайон, що в центрі міста, працює з 2006 року. На цій території мешкає близько 8 тисяч чоловік, особливістю її є розташування чималої кількості кафе та барів, зокрема що працюють у нічний час.

Проблеми своєї дільниці старший лейтенант міліції знає добре і з багатьма завідуючими будинками та квартальними він налагодив співпрацю. А такі заходи, як поквартирний обхід, дають можливість відвідати і найменш захищені категорії громадян, зокрема людей похилого віку, та попередити про можливе вчинення злочинів і правопорушень відносно них. Також правоохоронці отримують інформацію, що допомагає у розкритті злочинів.

Загалом протягом першого місяця такої роботи дільничними інспекторами міліції разом з працівниками інших підрозділів УМВС в області було відвідано більше 4,5 тисяч помешкань громадян, повідомляє ВЗГ УМВС України в Кіровоградській області

Дільничними розкрито 152 злочини, затримано 19 осіб, які перебували у розшуку. Від громадян отримано 96 повідомлень, з яких 33 направлено для перевірки оперативним службам.

Працівниками міліції було виявлено та задокументовано 20 порушень законодавства про правовий статус іноземців, з яких 15 - за ст. 203 КУпАП (порушення правил перебування в Україні) та 5 - за ст. 205 (несвоєчасна реєстрація). Правоохоронцями перевірено більше 3,5 тисяч осіб, що перебувають на обліках в органах внутрішніх справ, 256 чоловік поставлено на облік додатково, за ініціативи міліції установлено адміністративний нагляд 21 раніше судимому.