весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 14 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/14/vipuskniki_ne_hochut_testuvatisja.htm
Випускники не хочуть тестуватися, бо змінилися правила прийому у ВУЗи. Цього року кількість пунктів тестування в Україні скоротилася, відбулися зміни в нормативно-правових актах, що регулюють процес тестування та змінилися правила прийому документів до вищих навчальних закладів. Про це на сьогоднішній прес-конференції у кіровоградському прес-клубі розповіла Любов Лук'янцева, представник ГМ «Опора».

«Всі ці зміни вплинули на кількість бажаючих тестуватися, - зауважила пані Лукянцева. – На тестування з української мови цього року не прийшло майже 12 % тих, хто зареєструвався, на біологію – 14 %, на географію – 15,3 %. Це дані по Україні».

Любов Лук'янцева також зауважила, що загалом в Україні на тестування не з'явилися 101 тисяча 804 особи. Це означає, що 6 мільйонів бюджетних коштів були витрачені даремно. Основною причиною такої «неявки» є зміни правил до вступу у вищі навчальні заклади.

Стосовно ж Кіровограду, то, наприклад, на тестування з географії не з'явилися 15 % випускників. Це на кілька відсотків більше, ніж минулого року.