весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 14 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/14/v_kranah_kirovogradciv_znikaye_voda.htm
В кранах кіровоградців зникає вода. Сім мільйонів гривень – саме стільки заборгували мешканці обласного центру за воду та водовідведення. І водопостачальники обласного центру вкотре змушені вдатися до радикальних заходів аби змусити боржників розрахуватися за отримані послуги вони знову почали масове відключення. Оскільки за браком коштів не можуть розрахуватися перед водогоном «Дніпро-Кіровоград» за надану воду.
Боржники, які зовсім не йдуть на контакт з водопровідно-каналізаційним господарством, знаходяться у останніх під пильним наглядом. Комунальники втомилися чекати на їх добросовісність, і пішли на такі непопулярні заходи, як відключення, - повідомляє канал "Кіровоград".

До абонентів водоканал приїхав у всеозброєнні: бригада, яка здійснює відключення і касир підприємства, щоб боржники мали останній шанс не допустити зникнення води в їх оселях.

Зустріли жителі будинку, що по вулиці Яновського, комунальників як завжди, зі скандалом.

Але після змістовної розмови з касиром і керівництвом підприємства борг довелося все ж сплатити.

Ольга Коваленко теж мешкає у цьому будинку. За послуги з водопостачання і водовідведення платила справно, але теж опинилася у списках боржників. Причиною цьому стало підвищення тарифу, про який жінка просто не знала. Як наслідок, трубу відрізали.

Застосовувати такі непопулярні заходи, як відключення абонента-боржника від системи водопостачання і водовідведення, водоканал взявся всерйоз і надовго. Тому дванадцяти тисячам абонентів, які мають борг перед підприємством понад триста гривень слід бути пильними. Можливо вже завтра і в їх кранах зникне вода!