весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 14 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/14/na_testuvannja_z_matematiki_ne_priishli.htm
На тестування з математики не прийшли 2,5 тисячі випускників Кіровоградщини. 2,5 тисячі випускників Кіровоградщини, не прийшли на тестування з математики. Про це на сьогоднішній прес-конференції у кіровоградському прес-клубі розповіла Антоніна Кендюхова, перший проректор Інституту післядипломної освіти та відповідальна за організацію і проведення тестування у Кіровоградській області. За словами пані Кендюхової, причина полягає в тому, що випускникам дозволили використовувати результати минулорічних тестів при вступі до вищих навчальних закладів. Тож, потреба у їх повторному написанні відпала.

На прес-конференції також йшла мова про два випадки замінування одного з пунктів тестування, що трапилися у Кіровограді. Перший випадок був зафіксований 9 червня, тестування було зірване, а другий випадок стався через два дні, 11 червня. Та, на щастя, випускники встигли написати тести до того, як їх евакуювали. Тож, результати були зараховані.

Той тест, який був зірваний випускникам доведеться написати під час додаткової сесії. Відбудеться він в Кіровограді, їхати до Одеси учням не доведеться.

Стосовно ж самих пунктів тестування, за словами Антоніни Кендюхової, там посилять чергування.