весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 11 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/11/zibrati_35_milioni_tonn_zerna.htm
Зібрати 3,5 мільйони тонн зерна у цьому році Кіровоградщині так і не вдасться. ТЗібрати омріяні три з половиною мільйони тонн зерна у цьому році Кіровоградщині так і не вдасться. Таку інформацію на прес-конференції озвучив начальник головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Іван Владов, - пише канал Кіровоград".

Погодно-кліматичні умови квітня поточного року, які були обумовлені сухою вітряною погодою, ускладнили умови для проростання і появи сходів ярих культур на полях області. Наявність частих заморозків на поверхні ґрунту, а місцями і в повітрі – теж уповільнювали ріст і розвиток сільськогосподарських культур. Як наслідок, запаси продуктивної вологи в орному шарі ґрунту на більшій території області, крім західних районів, знизились до недостатніх.

Для того, щоб вчасно зібрати ранні зернові і зернобобові культури в області вживаються відповідні заходи, направлені на своєчасну підготовку та проведення збиральних робіт.

Якщо погодні умови будуть сприяти жнивам це дасть змогу своєчасно та на високому рівні зібрати приблизно два з половиною мільйонів тонн зернових і зернобобових культур за 14 робочих днів.