весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 11 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/11/sbu__viluchila_diskiv_na_sumu_ponad.htm
СБУ вилучила дисків на суму понад пів мільйона гривень. Співробітники Управління Служби безпеки України в Кіровоградській області викрили та припинили функціонування каналу постачання контрафактної продукції на територію області, - повідомляє прес-група УСБУ в Кіровоградській області.

З червня 2010 року за матеріалами Управління Служби безпеки України в Кіровоградській області УМВС порушено кримінальну справу за ознаками ч.2 ст. 203-1 (заняття забороненими видами господарської діяльності) Кримінального кодексу.

Зловмисник, житель Кіровограда, порушуючи норми чинного законодавства про авторські та суміжні права, здійснював ввезення на територію області та розповсюдження контрафактної аудіовізуальної продукції через власну торгівельну мережу.

Правоохоронцями вилучено понад тринадцять тисяч дисків для лазерних систем зчитування з ознаками контрафактності на загальну суму понад пів мільйона гривень. Таким чином, викрито та припинено функціонування каналу постачання контрафактної продукції на територію області. Ведеться слідство.