весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 11 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/11/obsye_provela_dlja_dilnichnih_inspektoriv.htm
ОБСЄ провела для дільничних інспекторів міліції тренінг! Координатор проектів Організації з безпеки та співробітництва в Європі вже чимало років співпрацює з Міністерством внутрішніх справ, зокрема допомагає у питаннях боротьби з торгівлею людьми.

Одним із напрямків роботи Координатора проектів ОБСЄ в Україні є інформаційна кампанія для підвищення рівня обізнаності та розуміння ризиків і наслідків торгівлі людьми. Так, організацією було проведено майже в усіх областях тренінги з протидії торгівлі людьми для керівників служби дільничних інспекторів міліції. 9 червня тренінг відбувся у Кіровограді.

До Кіровоградського юридичного інституту Харківського національного університету внутрішніх справ з'їхались дільничні інспектори міліції з усіх районів області. У відкритті тренінгу взяли участь представник Департаменту громадської безпеки МВС України Олександр Мусієнко та начальник сектору дільничних інспекторів міліції ВГБ УМВС в області Олександр Дигас. Також до участі були залучені й представники органів влади.

Правоохоронці та організатори тренінгу переконані, що дільничних було не випадково обрано як учасників тренінгу з протидії торгівлі людьми, адже цей підрозділ міліції є найчисельнішим, а їх щоденна робота пов'язана зі спілкуванням з людьми. І такі форми роботи, як наприклад, відвідування помешкань громадян дають можливість отримати інформацію про осіб, які стали потерпілими у наслідок злочинів, пов'язаних із торгівлею людьми, або ж виявити осіб, які скоюють подібні злочини.

Отож, у формі завдань, до розв'язання яких активно залучався кожен учасник тренінгу, були розглянуті всі аспекти проблеми торгівлі людьми, від якої страждає 3% українських заробітчан, та роль дільничних інспекторів міліції в процесі протидії таким злочинним проявам.

Джерело інформації: ВЗГ УМВС України в Кіровоградській області