весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 11 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/11/oblasnii_molodizhnii_konkurs_moloda.htm
Обласний молодіжний конкурс «Молода людина року - 2010»! Обласний конкурс «Молода людина року» проводиться на Кіровоградщині на виконання Указу Президента України від 6 січня 2010 року № 6 «Про деякі заходи щодо сприяння вирішенню актуальних питань молоді»

Як розповіла сайту «весь Кіровоград» Ірина Глобенко, головний спеціаліст управління у справах сім'ї та молоді ОДА, метою конкурсу є пошук та відзначення обдарованих молодих людей за вагомий внесок в політичне, культурне, соціальне, студентське життя суспільства, а також стимулювання кадрового потенціалу, самореалізації особистості, позитивних зрушень у молодіжному середовищі області.

Організаторами конкурсу є управління у справах сім'ї та молоді обласної державної адміністрації. Управління приймає та реєструє матеріали, які надходять на конкурс; здійснює інформаційно-рекламне забезпечення конкурсу та проводить засідання Експертної ради, яка робить висновки щодо переможців, розподілу призових місць. Пізніше, в обласній філармонії (до Дня молоді) відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу. Для проведення кваліфікованої оцінки конкурсних документів учасників створюється Експертна рада, особистий склад якої затверджується наказом начальника управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації. До складу Експертної ради входять представники оргкомітету та незалежні експерти.

Хто може брати участь у конкурсі? У конкурсі можуть брати участь фізичні особи віком від 18 до 35 років, які працюють, навчаються або проживають у Кіровоградській області. Участь у конкурсі є безкоштовною. Кандидати на участь у конкурсі подають до управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації на розгляд Експертної ради наступні документи: анкета – заява (форму запитуйте в управлінні), письмову рекомендацію-характеристику від підприємства, організації або установи, що пропонує кандидатуру учасника, яка повинна містити перелік конкретних досягнень даної особи, копії документів, що підтверджують особу кандидата (паспорт) та його досягнення (дипломи, статті, відзнаки, а також інформація про фестивалі, форуми, конференції, конкурси тощо, в яких приймав участь, наукові відкриття, розробки тощо), дві фотокартки (5х6) та фото в електронному вигляді, короткий опис власних досягнень та напрацювань (в електронному вигляді). Документи, що подаються на розгляд Експертної ради, поверненню не підлягають!

Номінації конкурсу
«Кращий працівник засобів масової інформації року» та «Кращий працівник галузі юриспруденції року»;
«Кращий працівник галузі охорони здоров'я року» та «Кращий працівник агропромислового комплексу року»;
«Відкриття року в галузі спорту» та «Кращий працівник галузі освіти»;
«Кращий державний службовець року» та «Відкриття року в галузі культури та мистецтв»;
« Кращий підприємець року» та «Кращий робітник року»;
«Кращий представник сфери обслуговування року» та «Кращий депутат року»;
«Кращий громадський діяч року» та «Кращий працівник служби цивільного захисту року»;
«Кращий правоохоронець року».

Основними критеріями оцінки конкурсних документів є відповідність номінації, активна громадська діяльність, інноваційні рішення в професійній діяльності, особисті досягнення та правдивість поданих матеріалів!
Конкурс проводиться у три етапи:
I етап – прийом та розгляд заявок і документів претендентів на звання «Молода людина року – 2010» за номінаціями;
II етап – підсумкове засідання Експертної ради. Визначення переможців конкурсу згідно поданих документів претендентів;
IІІ етап – святкова церемонія нагородження переможців обласного конкурсу «Молода людина року» в межах святкування Дня молоді.

Кінцевий термін подання заявок: 15 червня 2010 року.