весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 11 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/11/biloblakitnii_larin_povtoryuye.htm
"Біло-блакитний" Ларін повторює кроки "помаранчевого" Зейналова. Сьогодні голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Ларін підписав розпорядження «Про створення робочої групи з вивчення фінансового стану ОКВП «Дніпро-Кіровоград», стану розрахунків водоканалів міст обласного значення за спожиту воду та перспектив подальшого функціонування підприємства».

Фахівці мають вивчити протягом червня 2010 року фінансовий стан ОКВП «Дніпро-Кіровоград» та стан розрахунків водоканалів міст обласного значення за спожиту воду з обласного водоводу «Дніпро-Кіровоград». З метою створення спільного акціонерного товариства у складі ОКВП «Дніпро-Кіровоград» та підприємств з водопостачання міст Кіровограда, Знам'янки, Олександрії, Світловодська.

Цікаво, що цей крок "біло-блакитного" губернатора Сергія Ларіна, майже ідентичний до такого самого кроку "помаранчевого" Едуарда Зейналова, який ще на початку свого губернаторства в інтерв"ю "Дзеркалу тижня" : "На днях заканчивается срок подачи документов на участие в конкурсе инвестиций, победитель которого будет обеспечивать эффективное функционирование водовода Днепр—Кировоград и городских водоканалов. Сегодня это очень болезненная проблема для области. Конкурсом заинтересовались российские компании, австрийская, у которой уже есть опыт в этой сфере деятельности, некоторые украинские."