весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 10 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/10/vzhe_rik_priimalni_bloku_chernoveckogo.htm
Вже рік приймальні блоку Черновецького допомагають людям! Рівно рік тому перший відвідувач переступив поріг громадської приймальні блоку Черновецького на Кіровоградщині. Тоді одночасно почали функціонувати приймальні в найбільших містах області - Кіровограді, Олександрії, Знам'янці та Світловодську.

Ці, зручно розташовані та привітні заклади, за час свого існування, стали не просто консультаційними кабінетами, а тим місцем, де прості громадяни з усієї області можуть отримати пораду та підтримку, куди можна звернутися зі своїми проблемами та негараздами, і де на них обов'язково звернуть увагу.

Всього за рік приймальні відвідало більше 20 тисяч чоловік, і всі вони, без перебільшень, отримали реальну допомогу у вигляді безкоштовної юридичної допомоги та консультацій у різноманітних сферах. Серед категорій громадян, що є постійними відвідувачами приймалень – діти війни, одинокі матері, молоді сім'ї з дітьми – ті, верстви населення, що, на жаль, часто опиняються у складних життєвих ситуаціях і потребують юридичної допомоги.

Детальніше читайте тут.