весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 10 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/10/u_kirovogradi_vidbulas_miska_spartakiada.htm
У Кіровограді відбулась міська спартакіада. У кіровоградському спортивному комплексі «Колос» проходили фінальні змагання міської спартакіади «Здоров'я», учасниками якої стали близько ста представників підприємств, організацій та навчальних закладів обласного центру, - повідомляє канал "Кіровоград".

Започаткована 16 років тому обласною організацією ФСТ «Колос» і відділом фізичної культури та спорту Кіровоградської міськради спартакіада «Здоров*я» з кожним роком користується все більшою популярністю серед людей, які віддають перевагу здоровому способу життя.

Для кожного її учасника спартакіада «Здоров*я» - чудова можливість відпочити від трудових буднів та продемонструвати гарну фізичну форму.

У нинішньому році спартакіада розпочалася у лютому і за 4 місяці її учасники визначили кращих у настільному тенісі, гирьовому спорті, перетягуванні канату, більярді, шахах і шашках.

Нагороди останніх чотирьох видів спартакіади: футбольного турніру, змагань спортивних сімей, дартсу і армреслінгу – розігрувалися під час фіналу, який проходив на спортивному комплексі «Колос».

Чи не найбільше емоцій викликали змагання спортивних сімей, в яких кращою стала родина Комарів – Денис, Вікторія і дочка Катерина.
У загальному ж заліку спартакіади перше місце посіла команда ВАТ «Червона Зірка». На другому місці – команда Інгульської шахти, на третьому – студенти Кіровоградського технікуму механізації сільського господарства.