весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 10 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/10/mashinobudivnii_tehnikum_140_rokiv.htm
Машинобудівний технікум: 140 років на освітянській ниві! У п'ятницю, 11 черння о 18.00 у приміщенні Кіровоградського машинобудівного коледжу КНТУ відбудеться концерт Муніципального хору під керівництвом Юрія Любовича.

Як розповів сайту «весь Кіровоград» директор коледжу Микола Володимирович Сторожук, концерт пройде у рамках програми урочистостей, які тривають цього року – з нагоди 140-річчя навчального закладу.

Машинобудівний коледж продовжує славні традиції технічної освіти, започатковані у Єлисаветградському земському реальному училищі, серед випускників якого знамениті вчені, видатні особи: Г.Проскура, Є.Маланюк , Ю.Яновський , Є.Чикаленко , П.Саксаганський та інші. Випускники коледжу були і є висококваліфікованими спеціалістами, шанованими і авторитетними людьми в Україні та за її межами.

ДОВІДКА: Машинобудівний технікум було створено в 1929 році. Зараз це вищий навчальний заклад I рівня акредитації Кіровограського державного технічного університету, який готує молодших спеціалістів з семи спеціальностей за напрямками підготовки: "Економіка і підприємництво", "Інженерна механіка" і "Комп'ютерна інженерія". Технікум випустив більше 22 тисяч молодих спеціалістів для народного господарства країни!

Адреса: 25002, м.Кіровоград, вул. Фрунзе, 6
тел: 34-58-71, 34-58-60
Сайт маширобудівного коледжу