весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 10 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/10/garantovanii_sposib_upravlinnja_vlasnimi.htm
Гарантований спосіб управління власними фінансами! Помітну роль у фінансово-кредитній системі України відіграють кредитні спілки. Як свідчить міжнародна практика та власна історія України, вони виникли тоді, коли небагаті люди потребували задоволення певних фінансових потреб. Ці потреби змусили людей об'єднатись і створити для себе таку фінансову інституцію.

Сучасні кредитні союзи є багатофункціональними установами, які займаються практично всіма видами фінансових операцій. У зв'язку з сьогоднішньою нестабільністю, довіра до фінансових інституцій послабла, тепер людям, які мають вільні кошти, доводиться самостійно давати їх у борг. Але при будь-яких фінансових оборотах існує ймовірність виникнення збитків або недоотримання доходів у порівнянні з прогнозованим варіантом.

Кредитний союз «Простір» пропонує себе як фінансовий посередник між кредитором і позичальником, беручи на себе відповідальність за виконання обов'язків боржника перед кредитором. Ми візьмемо на себе моніторинг кредитного процесу, оформлення усіх видів договорів, їх реєстрацію у державному реєстрі, і , що найголовніше - якщо з будь-яких причин позичальник не виплатить борг, - кредитний союз «Простір» поверне ваші гроші і запланований прибуток. У результаті цього економічного обороту, у виграші перебувають усі три сторони.

Правління спілки пропонує уникнути подібних ризиків за рахунок нашого досвіду. Вам не доведеться переживати, чи віддадуть вам гроші вчасно, пильнувати, як просуваються справи у вашого боржника. Разом з кредитною спілкою ви можете спокійно позичати гроші родичам, друзям, колегам. Інформацію надав голова правління кредитної спілки.

Наші співробітники нададуть детальну інформацію з усіх питань,
що стосуються фінансових послуг за адресою:

вул. Преображенська, 12 (вхід в арку навпроти УТО).
Тел.: 36-12-90, 066-430-27-66, 067-520-12-19.

Св. АОО №079014 від 07.05.99. ліц. АВ № 346884 віді 1.04.08. ДКРРФПУ