весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 1 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/1/veselkove_ditinstvo_malyuvali.htm
"Веселкове" дитинство малювали гості лялькового театру! Напередодні Міжнародного Дня захисту дітей Кіровоградський обласний академічний театр ляльок влаштував велику святкову розважальну програму з безкоштовним переглядом вистави. Малеча цього дня отримала чимало подарунків, сюрпризів і головне – прекрасний настрій, - повідомляє канал "Кіровоград".

До Дня захисту дітей ляльковий тетар підготував велику програму, яка розпочалася із конкурсу малюнку. Малеча просто неба на подвір'ї театру малювала своє веселкове дитинство.

Веселкове дитинство у виконанні дітей від двох до шести – яскраве та веселе. Кожен із них старанно вимальовував свій світ на асфальті. Жодна робота не залишилася поза увагою журі конкурсу. А призи малятам вручали казкові персонажі. Це викликало неймовірну радість у малюків. Продовжилося свято врученням призів вже у глядацькій залі. Тут їх вручали найактивнішим юним відвідувачам. Маленький Павлик назбирав аж 46 квитків за минулий сезон, отож він став кращим глядачем року. Це звання хлопчина виборює вже вдруге. Нагороджували і тих діток, які взяли участь у конкурсі на кращий малюнок до прем»єрної вистави «Мийдодір». Серед переможців розігрували і абонементи на безкоштовне відвідування театру на наступний театральний сезон.

Після церемонії нагородження, на малят чекала вистава «Вовченятко з казкової торби» у виконанні кращих акторів театру. У цей день малеча отримала масу задоволення. Духовні потреби маленьких людей набагато більші, ніж вважають дорослі. І діти мають на це повне, причому законне, право. Не обмежуйте їх у цьому.