весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 1 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/1/na_kirovogradshini_vikrito_milionnu.htm
На Кіровоградщині викрито мільйонну газову аферу! Податкову міліцію та прокуратуру Кіровоградської області зацікавила діяльність кіровоградського приватного підприємства, основним видом діяльності якого є оптова торгівля скрапленим вуглеводневим газом. Купуючи блакитне паливо у великих постачальників, що транспортують газ в Україну, кіровоградський махінатор перепродував його регіональним підприємствам, але уже за своєю ціною. Родзинка була у тому, що всі функції з купівлі, продажу зберігання та транспортування газу виконувала одна особа – директор підприємства. Ось такий собі кіровоградський Юлій Цезар, який одночасно міг виконувати декілька справ. Крім того, що підприємство займалось діяльністю лише на папері, воно ухилилось від сплати податків в особливо великих розмірах, - повідомило управління податкової міліції ДПА в Кіровоградській області.

Віталій Заітов – заступник начальника відділення розслідування кримінальних справ слідчого відділу податкової міліції ДПА в області повідомив, що сума ухилень від сплати податків склала більше 2 мільйонів гривень.

Декілька днів поспіль слідчими податкової міліції області проводились обшуки та виїмки документів, які б підтверджували незаконні дії газового магната, на декількох підприємствах, з якими він взаємодіяв, в тому числі і державних. Чим більше було зібрано доказів по справі, тим більше запитань виникло у правоохоронців щодо законності взаємодії не тільки з регіональними підприємствами, але й підприємствами ближнього та навіть дальнього зарубіжжя. Нині слідство триває.