весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 1 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/1/milicija_znaishla_kradiyiv_ne_baiduzhih.htm
Міліція знайшла крадіїв, не байдужих до металу. Працівниками Олександрійського райвідділу міліції у ході проведення операції «Метал» було встановлено особи зловмисників, які скоїли крадіжку металобрухту вагою близько 100 кілограмів з домоволодіння жительки одного із населених пунктів району, 1929 року народження, - повідомляє відділ зв'язків з громадськістю УМВС в Кіровоградській області.

У скоєнні злочину підозрюються двоє місцевих жителів, 1958 та 1990 років народження. Сума нанесених збитків встановлюється.

А у одному із сіл Кіровоградського району з господарського приміщення місцевого жителя, 1956 року народження, було викрадено близько 250 кілограмів брухту чорного металу. Правоохоронцями встановлено особу підозрюваного у скоєнні крадіжки. Ним виявився місцевий житель, 1989 року народження.

Працівниками міліції Компаніївського РВ УМВС в області під час проведення відпрацювання районного центру було встановлено, що житель селища Олександрівка, 1969 року народження, використовуючи легковий автомобіль, займався незаконним операціями з металобрухтом. У чоловіка вилучено 95 кілограмів брухту чорного металу.