весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 1 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/1/kirovogradskii_oblasnii_hudozhnii.htm
Кіровоградський обласний художній музей запрошує відзначити Міжнародний день захисту дітей! 1 червня – це перший день літнього відпочинку для дітей та нагадування про необхідність дотримання прав дитини для дорослих.

Кіровоградський обласний художній музей продовжує багаторічну традицію проведення дня відкритих дверей до Міжнародного дня захисту дітей, - повідомляє

Діти різних вікових категорій матимуть змогу безкоштовно замовити екскурсії та програми з інтерактивними формами роботи у виставкових залах художнього музею та картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна».

Дітлахи отримають чудову нагоду поринути у чарівний світ мистецтва, взяти участь у різноманітних конкурсах, вікторинах та майстер-класах, переглянути мультиплікаційні фільми.

Також до уваги відвідувачів музею та картинної галереї буде представлено книжкову виставку «Діти в творчості Петра Оссовського», виставку художніх творів «Країна мрій» та експозицію «Творчість наших дітей» з живописними полотнами та виробами, виготовленими руками дітей на уроках праці та малювання, у шкільних гуртках і секціях дитячо-юнацького центру.

Телефони для довідок: (0522) 24-98-37, 22-36-98, 24-56-81.