весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 1 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/1/kirovogradshina_ponovomu_pracyuvatime.htm
Кіровоградщина по-новому працюватиме у напрямку залучення інвестицій в економіку. Для цього найближчим часом в області буде створена регіональна рада, яка опікуватиметься цією проблематикою. Про це стало відомо на сьогоднішній апаратній нараді, яка традиційно відбулася в облдержадміністрації, - повідомляє канал "Кіровоград".

Розпочалася нарада з інформації голови ОДА Сергія Ларіна про підсумки засідання на минулому тижні Ради регіонів. Однією з головних тем на ній стало покращення інвестиційного клімату в державі. Для цього Президент вже роздав кілька доручень, які стосуються в тому числі і Кіровоградщини.

Від інвестицій повільно перейшли до розгляду проблеми з виплатою зарплати в області. Ситуація тут невтішна. Борги з початку року збільшились майже на 10 мільйонів гривень.

Констатація фактів не задовольнила голову ОДА. Адже від цього заборгованість не зменшується. Тому Сергій Ларін вимагатиме від підлеглих внесення чітких пропозицій по окремих підприємствах.

Розглянули під час наради і ситуацію з цінами на споживчому ринку області та стан виконання доручень керівництва облдержадміністрації. Наостанок Сергій Ларін зробив заяву для засобів масової інформації, прокоментувавши критику опозиційних сил щодо наступів на свободу слова.