весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 1 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/1/inodi_tvarini_tezh_potrebuyut_dopomogi.htm
Іноді тварини теж потребують допомоги рятувальників. Вчора, 31 тарвня, у Кіровограді по вулиці Жовтневої Революції рятувальники міста за допомогою човна вилучили з водойми собаку, яка не могла самотужки з неї вибратися. Про це повідомляє прес-служба ГУМНС України в Кіровоградській області.

За інформацією прес-служби, з 31 травня по 1 червня надзвичайних ситуацій державного, регіонального, місцевого та об'єктового рівня не виникало.

Місце і коротка характеристика надзвичайних подій:

31.05.10 Новгородківський район, с. Куцівка: виявлено дві 82 мм мінометні міни часів війни, які цього ж дня знешкоджено піротехніками головного управління.

31.05.10 м. Олександрія: виявлено артилерійський снаряд часів ВВв, знешкодження якого заплановане піротехнічною групою на 1 червня.

31.05.10 м. Світловодськ: рятувальним підрозділом надано допомогу мешканці міста по відкриванню дверей її квартири.

31.05.10 м. Кіровоград, Кіровський район, с. Нове: бійці служби порятунку врятували 83-річну бабусю, яка через власну необачність потрапила на зовнішню сторону огородження балкону своєї квартири, що знаходиться на п'ятому поверсі.

31.05.10 м. Олександрія: рятувальним підрозділом надано допомогу працівникам швидкої медичної допомоги по вилученню з кабіни 44-річного водія екскаватора, який загинув внаслідок перекидання машини.

31.05.10 м. Кіровоград, вул. Можайського: рятувальники допомогли відчинити вхідні двері квартири 46-річному інваліду афганської війни.