весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 1 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/1/gazova_princesa_pokirovogradski.htm
Газова принцеса по-кіровоградськи: Шахрайка виманювала гроші у пенсіонерів обіцянками провести газ! На Кіровоградщині шахрайка видурювала гроші у пенсіонерів, а старенькі залюбки віддавали останнє - за обіцянки про позачергове встановлення газового опалення! Звісно, у результаті - ні газу, ані грошей.

Тетяна Петрівна, постраждала: - Звонок в дверь. Я выхожу - стоит женщина на площадке и говорит: "Я с теплосети. Дайте, пожалуйста, книжку".

Візит непроханої гості Тетяна Петрівна запам'ятає надовго. Привітна огрядна молодиця принесла добру новину: нарешті, старенькій проведуть газове опалення, на яке чекала майже десять років.

Тетяна Петрівна, постраждала: - "Ой, как Вам повезло! Мы все - и котел, и трубы, и плиту завезли на квартиру, а мужчина умер. Мы сейчас это все вам привезем. Быстренько дайте тысячу гривен". Я быстро побежала, дала ей эти деньги. Она говорит, снимайте дорожки, а то вам тут насорят…

Не встигла пенсіонерка й оком зморгнути, як добросердниці й слід запав. Старенька була на сьомому небі від щастя, тож лихого не запідозрила.

Підозрювана: - Вона мені дала суму 500 гривень по 50 рублів, паспорт, ідентифікаційний код і свідоцтво про смерть дєдушки. Я сказала, що прийду через 2 години. Підійшла до поштового ящика і кинула туди всі документи.

Обіцяних труб і котла бабуся чекала майже добу. Коли ж зрозуміла, що її ошукали - кинулася до міліції. А там уже зібралися десятка зо два таких самих "щасливців". Невдовзі туди таки доправили і їхню благодійницю.

Сергій Кобець, керівник сектору УМВС України в Кіровоградській області: - 39-летняя жительница города Кировограда, которая совершала мошеннические действия в отношении жителей города, входила в доверие и предлагала установку владельцам квартир газового оборудования. Была задержана на горячем при получении 4,5 тысяч гривен.

За кілька місяців псевдодоброчинної діяльності шахрайка встигла ошукати майже сорок людей. Та й не кається. Каже, грошей ні в кого не вимагала - віддавали самі. А документів у неї не спитав жоден - тож самі й винні.

Підозрювана: - Не знаю никого ни с исполкома, ни с военкомата, ни с социальной службы. Просто человека видно. Если пожилой - более доверчивый.

Андрій Герко. Віталіна Бевзенко. НТН