весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 1 червня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/6/1/akcija_protestu_proti_svavillja_miliciyi.htm
Акція протесту проти свавілля міліції відбулась у Кіровограді! У вівторок, 1 червня, о 10.00 біля управління МВС України в Кіровоградській області відбулась акція протесту проти свавілля міліціонерів. Приводом до акції став нещодавній випадок загибелі 19-річного студента Ігоря Індило в Шевченківському райвідділі міліції в Києві.

Молодь, студенти та їх батьки, загалом близько ста чоловік, пройшли траурною ходою до облуправління МВС, під стіни якого поклали поминальні вінки, квіти та запалили свічки в пам'ять вбитого хлопця. Завершилась акція хвилиною мовчання.

За словами організаторів, мета акції – висловити солідарність та співчуття родині та друзям загиблого а також заявити про готовність молоді по всій Україні контролювати процес пошуку та покарання винних у вбивстві хлопця. Учасники акції вимагають, щоб справжні винуватці вбивства а також ті, хто допустив цю ситуацію і не завадив злочину, були покарані в повній мірі.

Такі акції солідарності пройшли одночасно в Києві, під відділком де вбили хлопця, та обласними управлінням УМВС у Рівному, Івано-Франківську, Ужгороді, Хмельницькому, Донецьку, Житомирі, Львові, Євпаторії, Тернополі, Харкові та в інших містах України.

Нагадуємо, що днями дільничний міліціонер забрав 19-річного студента у районний відділок міліції Шевченківського району, а вже на ранок батькам запропонували забрати тіло хлопця з моргу.

«Конституція України забороняє катування, заборонена і смертна кара. Проте будь-який візит людини в міліцію може завершитись трагедією. Молодь об'єдналась задля відновлення законності та справедливості, адже якщо сьогодні залишити винних без покарання, то вже завтра трагедія може повторитися з будь-ким і в будь-якому місті України», – наголошують організатори.