весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/7/zhurnalistam_u_kirovogradi_bude.htm
Журналістам: у Кіровограді буде створено Комітет Захисту нації і держави. Сьогодні, 7 травня 2010 року о 12.00 відбудеться прес-конференція ініціативної групи представників громадських та політичних сил національно-патріотичного спрямування.

Прес-конференція викликана тими подіями, що відбуваються останнім часом в Україні (зокрема, на думку її ініціаторів, призначення на пост міністра освіти і науки українофоба Д. Табачника, підписання Харківських угод про подовження терміну перебування Чорноморського флоту Росії в Криму та ін.).

Тому ініціативна група учасників прес-конференції у складі представників громадських та політичних національно-патріотичних сил міста (список – нижче) виступила з заявою про необхідність створення в області Комітету Захисту нації і держави.

У заяві йдеться: «Нова влада лише за перші 50 днів свого правління встигла зробити стільки антидержавницьких кроків, які ще довго будуть негативно позначатися на нашому майбутньому! У їхніх найближчих планах здача української газотранспортної системи! Не важко собі уявити, яку державу ми отримаємо від них за п'ять років! Ми закликаємо відстежувати кожен крок нової влади, аналізувати кожне їхнє рішення, інформувати про це громадськість, оперативно реагувати на всі виклики, щоб не допустити в подальшому нехтування національними інтересами!»

Конгрес української інтелігенції, ОО Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т.Шевченка, БЮТ, ВО «Свобода», УНП, Наша Україна, «Батьківщина», ОУН, Народний Рух, ОО Всеукраїнського об'єднання ветеранів, ОО Національної спілки письменників України та ін.

Прес-конференція відбудеться за адресою: вул. Островського, 2 корпус 2, офіс 8 (другий поверх). Початок – о 12.00, пише «весь Кіровоград»