весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 травня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/5/7/vitannja_vid_deputativ_miskoyi_radi.htm
Вітання від депутатів міської ради – з Днем перемоги! На адресу редакції Інтернет-видання «весь Кіровоград» надійшов лист за підписом депутатів Кіровоградської міської ради.

У листі йдеться: «Дорогі визволителі, шановні ветерани Великої Вітчизняної війни! Від усього серця вітаємо вас із 65-ю річницею Великої Перемоги! Багато років минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу.

У цей славний день ми з великим сумом та вдячністю згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога і тих, хто з самопожертвою, ризикуючи життям, давав опір ворогу в партизанському русі.

Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за ваш безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні, якої не знало людство. Ми у вічному боргу перед вами − за обірвану війною юність, за героїчні приклади надзвичайної мужності, сили духу, самопожертви, які ви, шановні визволителі Батьківщини від фашистської чуми, виявили в боях за рідну землю.

Вітаючи всіх, хто пройшов крізь пекельний вогонь Великої Вітчизняної, а також усіх кіровоградців із Днем Перемоги, бажаємо міцного здоров'я, родинного благополуччя, довгих літ щасливого та мирного життя. Ваш подвиг незабутній. Він назавжди залишиться в серцях вдячних вам нащадків!».

З повагою, депутати Кіровоградської міської ради
Віктор Кухаренко, Сергій Неділько, Григорій Дрок, Юрій Шаров, Вікторія Касьянова, Сергій Хільченко, Олег Лунгул